Nakliyat Sigortası Izmir

2 dk okuma süresi

Gümrük sigortası yaptırarak, yani Emtea Nakliyat Sigortası ile malınız bir yerden başka yere bir taşıma aracı ile gönderilirken güvence sağlayabilirsiniz. İlgili malınızın ticari özelliği olsun ya da olmasın karşılaşabileceği riskler için gümrükte sigorta yaptırmak, ayrıca gümrük işlemleri için bir gerekliliktir.

Gümrük sigortası ile malın karşılaşabileceği olası hasar ve kayıplar, poliçede belirlenen genel ve özel şartlar kapsamında güvence altına alınmış olur.

emtea nakliyat sigortası izmir
nakliyat sigortası izmir

Nakliyat Sigortası Izmir Türleri

Emtea Nakliyat Sigortalarında genelde üç tür teminat opsiyonu bulunur:

  • Tam Ziya Teminatı:
    Malın tüm değerini yitirecek şekilde zarar görme riskini teminat altına alır.
  • Dar Teminat:
    Taşımayı gerçekleştiren ulaşım aracının uğrayabileceği hasarlar sonucu malınızın uğrayabileceği hasarı da teminat altına alan türdür.
  • Geniş Teminat:
    En geniş kapsamdır. Kapsam dışı tutulan hususlar dışında tüm riskler teminat altına alınır.

Nakliyat Abonman Sigortaları

Eğer sürekli olarak gümrükte sigorta yaptırma işleminiz var ise Nakliyat Abonman Sözleşmesi aracılığı ile yapılan gümrük sigortası izmir hakkında bilgi alabilirsiniz. Abonman sözleşmeli emtea sigortaları daha uygun fiyatlı, daha hızlı ve çözüm odaklı paketler olması sebebiyle büyük firmalar tarafından tercih sebebi olmaktadır.

 

İzmir’de size en uygun Nakliye sigortası İzmir ürünü hakkında bilgi almak Gümrük ve Nakliyat sigortası ürünü paketlerini sigorta şirketlerine göre kıyaslamak için 0532 414 0 424 numaralı telefonu hemen arayabilirsiniz!

 


Martin Dwyer
Application Developer
Rachel Wright
Art Director & Photographer
Andrew Butler
Photographer & Illustrator
previous arrow
next arrow
Slider